domiem.pl

domiem.pl

Jak zaczac nauke jezyka

Jak zaczac nauke jezyka

Również czasownik ma 3 numery, więc rzeczowniki i czasowniki powinny być badane w liczbie pojedynczej, podwójnej i mnogiej. Rzeczownik ma 2 płcie i 3 przypadki. Niniejszy ma 13 formy. Dialekty są również problemem, ponieważ w Egipcie arabski różni się od arabskiego w Maroku i od literackim arabskim, a także francuskie różni się od łacińskiego i hiszpańskiego.

Ponadto naukowcy z Instytutu Języków Monterey (USA, Kalifornia) „załatwione” wszystkie języki nauczane w stopniu trudności. Zasada podziału był prosty i praktyczny: Ile czasu zajmuje studentów (głównie w języku angielskim) na zewnątrz, aby osiągnąć pewien poziom wiedzy w jakimś języku.

Jak zaczac nauke jezyka

Grupa najprostszy (znowu dla Anglików) są Afrikaans, duński, holenderski, francuski, kreolski haitański, włoski, norweski, portugalski, rumuński, hiszpański, suahili, i szwedzkim. Druga pod względem złożoności są bułgarskim, dari, farsi (perski), Niemiecki, Nowoczesny grecki, hindi, urdu, indonezyjski i malajski.

Bardziej złożone Amerykańscy nauczyciele i uczniowie znaleźć amharski, bengalski i języki birmański, a także czeski, fiński, hebrajski, węgierski Nowoczesna, Lao, nepalski, polski, rosyjski, serbsko-chorwacki, Syngaleski, tajski, tamilski, turecki i wietnamski. Najtrudniejszym dla anglojęzycznych studentów były arabski, chiński, japoński i koreański.

Wpis zawdzięczamy