domiem.pl

domiem.pl

Nauka jezykow a wymiana studencka

Nauka jezykow a wymiana studencka Chcę, aby osiągnąć swoje cele … Chciałbym mieć własny dom, samochód i trochę pieniędzy w moim koncie oszczędnościowym. Chcę w najbliższych dwóch lub trzech lat, aby powiedzieć mojej dziewczynie: „Kochanie, możemy mieć własny dom !!!” – „Kochanie, chcesz wyjść za mnie ?” – „Kochanie, możemy mieć dzieci, a oni mogą bawić się we własnym domu !!!”

Więc myślisz: „On robi $ 850 miesięcznie – w jaki sposób ma zamiar zaoszczędzić 500 $ miesięcznie ?!” Cóż, mogę!

Nie jestem naprawdę oszczędność $ 500 mm. Mam oszczędności około 150 $ miesięcznie i zarabiać około 350 $ w dodatkowych dochodów. Ale zarabianie dodatkowych pieniędzy jest taka sama jak oszczędzać pieniądze. Tak więc, w jaki sposób mogę zapisać ?

1. zatrzymałem zamawianie jedzenia i zaczął gotować. To zabawne i oszczędza dużo pieniędzy! Jeżeli zamówisz obiad dla dwóch osób, można wydać 20 $ +. Ale jeśli zrobisz kolację samemu można wydać mniej niż $ 5 dla sklepów spożywczych, prawda?

2. Nie będę pracować z autobusu – ¯yję 2 mil od mojego towarzystwa, więc postanowiłem iść do pracy, zamiast płacić $ 1,5 za bilet w jedną stronę. To zdrowe i pozwala zaoszczędzić pieniądze!

3. palę mniej papierosów! Jestem namiętnym palaczem ale nienawidzę papierosów! Czemu? Ponieważ nie są zdrowe, bo nie mogę zamknąć, a ponieważ kiedyś wydać 150 $ miesięcznie na papierosy. Teraz jestem palenia 50% mniej niż poprzednio, więc … Spędzam 50% mniej niż przed!

4. Dwa miesiące temu, poszedłem do mojego banku i powiedział im, że chcę, aby automatycznie wypłacić pieniądze z mojego konta czekowego i umieścić je w moich oszczędności. ¯aden problem dla nich, a on nadal jest jednym z najlepszych i najprostszych sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze.

5. przestać kupować rzeczy, których nie potrzebujesz – Zrobiłem to, można również zrobić! Powiedzmy, że masz 5 par butów.Nie kupić kolejną parę! Nawet jeśli im się podoba, nie trzeba ich – masz 5 już pamięta ?

6. Spędź co najmniej 1 godzinę tygodniowo znalezienie nowych sposobów oszczędzania i zarobienie dodatkowych pieniędzy!

I nie poddawaj się, bo w przyszłym roku można mieć 6000 lub więcej w was rachunku oszczędnościowego lub słoiku pieniędzy $ !!! Można zainwestować te zarobki, zacząć od drobnych domu biznesu wsparcie eksportu jest, kupić samochód, naprawić swój dom.

Wpis zawdzięczamy