domiem.pl

domiem.pl

Jakie jezyki sa oplacalne

Jakie jezyki sa oplacalne

Ochrona środowiska stała się problemem numer jeden w 21 wieku ze względu na zmiany klimatu, tak wielu krajach świata martwić o ich otoczeniu. Opracowany przez Columbia i Yale uniwersytetów, wskaźnik jakości środowiska zajmuje 140 krajach na podstawie 25 kategorii, począwszy od jakości wody i powietrza, a kończąc na regulację pestycydów. Europa Zachodnia: Szwajcaria jest jednym z najbogatszych i najbardziej zanieczyszczających kraju na świecie. Spośród ośmiu wskaźników, w tym sanitarnych, jakości wody, lasu i regulacji pestycydów, Szwajcaria otrzymał najwyższą ocenę – 100. Nic dziwnego, że średnia długość życia w tym kraju – w 1981 roku.

Europa Wschodnia i Azja środkowa: Chorwacja zajmuje 20. miejsce z najczystszych krajów świata i jest numerem jeden w Europie Wschodniej i Azji środkowej. W kraju znajduje się na Morzu Adriatyckim – nacisk na czystych lokalnych plaż. Chorwacja oferuje czystą, naturalną wodę i krajowych produktów przemysłowych.

Centralny Ameryka Południowa: Kostaryka Kostaryka znajduje się na 5. miejscu w świecie. Jego gospodarka opiera się głównie na ekoturystyki. Pomimo zniszczenia lasów w innych krajach Ameryki £acińskiej, Kostaryka przeprowadził udaną unikanie wylesiania. Otrzymuje ocenę 97 z 100 w kategorii leśnictwie, zanieczyszczenie powietrza i zmiany klimatyczne.

Azji i Pacyfiku: Nowa Zelandia Nowa Zelandia zajmuje 7 miejsce w świecie ekologii. Kraj ten jest znany jako schronienie dla osób potrzebujących rekreacyjnych. Kraj przywiązuje dużą wagę do ochrony środowiska, otrzymując 84,5 na 100 możliwych punktów na indeksie skutecznej ochrony, a także w celu oceny jakości wody i powietrza. Wędkowanie http://www.lanista.pl, polowanie, wycieczki do Nowej Zelandii. Ten kraj jest tak czysty, że nie jest łatwo spędzić noc w śpiworach sportowych

Bliski Wschód i Afryka Północna: Izrael Izrael jest krajem 49 najczystszych na świecie. 7,2 mln mieszkańców cieszą się dobrą jakość wody, urządzeń sanitarnych, infrastruktury i doskonałą jakość powietrza. Te kategorie konkurować nawet z najczystszych krajów europejskich, takich jak Szwajcaria. średnia długość życia w Izraelu jest 81 lat. Izrael otrzymał 100 punktów do zarządzania zasobami leśnymi, ale zaledwie 4,5 na 100 możliwych do regulacji pestycydów.

RPA: Mauritius Mauritius 58 najczystszych krajów świata. Na wyspie znajduje się 1200 mil od wschodniego wybrzeża Afryki na Oceanie Indyjskim. Jego 97,7 średnio zdrowia w porównaniu do innych Afryce subsaharyjskiej, gdzie średnia osiąga jedynie 44,5 na 100 możliwych Mauritius jest dobrze zaopatrzony w czystą wodę pitną i posiada rozwiniętą infrastrukturę sanitarnych. Czyste powietrze konkuruje z krajów skandynawskich.

Wpis zawdzięczamy