domiem.pl

domiem.pl

Partner – obcokrajowiec

Partner - obcokrajowiec

15 lat temu, kiedy zaczęła się wojna w moim kraju, rodzice stracili pracę i to był główny powód dla mnie, aby zacząć zarabiać własne pieniądze. Były dni, kiedy nie mieliśmy pieniędzy, aby kupić coś do jedzenia, więc byłem zmuszony, w wieku http://www.dragonochrona.com.pl/?page_id=130 12 lat, aby rozpocząć pracę, aby zarobić na swoje „kieszonkowe”.http://sprzedamkosztyvat.pl ¯yliśmy, przez 14 lat bez miesięcznego dochodu – Nie pytaj mnie, jak przeżył, bo … nie wiem! Rok temu postanowił udać się do Zagrzebia – stolicy Chorwacji – łatwiej tam znaleźć pracę. Zacząłem pracować w myjni za 450 $ miesięcznie – tyle samo ja i mój brat musiał zapłacić za czynsz. Kilka miesięcy temu poznałam faceta, który pracuje w firmie rozwiązań Business Development / programowania. Wiedziałem dużo o komputerach, więc on zaproponował mi, aby rozpocząć pracę w tej firmie. Oczywiście, wziąłem tę propozycję, ponieważ wiedziałem, że komputery są przyszłością i mogę zacząć zarabiać więcej pieniędzy. Zacząłem zarabiać 850 $ miesięcznie, co jest ładne miesięczny dochód w naszym kraju. Potem przeniósł się do „mieszkanie moja dziewczyna jest”. Dlaczego „mieszkanie moja dziewczyna jest” zamiast mieszkanie moja dziewczyna jest? Ponieważ wynajmujemy go.

Płacimy $ 450 EUR za miesiąc, żeby żyć w tym miejscu, a to więcej niż połowa moich miesięcznych zarobków.

Partner - obcokrajowiec

Ponadto, moja dziewczyna nie mają pracy przez dwa miesiące, i to było naprawdę trudne, aby przeżyć z moim wypłaty. Następnie, w końcu znalazł pracę i zaczęliśmy żyć miłe życie.

Ale oczywiście, ja nadal nie jestem zadowolony. Planujemy wziąć ślub, mieć dzieci … I naprawdę nie chcę żyć z żoną i dziećmi w małej miejscowości, która nawet nie jest właścicielem. Ja też nie chcę moje dzieci wstać rano i nie mają co jeść. To jest powód, dla którego zdecydowałem się zacząć oszczędzać pieniądze i dokonywania dodatkowych pieniędzy w internecie.
Wpis zawdzięczamy